Zaręczyny w świetle księżyca

Tłumaczenie: Barbara Kośmider
Cykl: Rodzina Lesterów (tom 4)
Wydawnictwo: Harlequin
A Comfortable Wife
Wanda

Anglia, XIX wiek. Philip, lord Ruthven, z trudem rozpoznał w urodziwej pannie przyjaciółkę z lat dziecinnych. Czy ta smukła, złotowłosa i zielonooka osóbka to Antonia? Szybko znalazł się pod jej urokiem, tym bardziej, że pozostała ona szczera, bezpośrednia i naturalna, co zawsze go w niej pociągało. Po raz pierwszy w życiu oświadczył się, przekonany, że nie spotka go odmowa - przecież musiał...

Anglia, XIX wiek.
Philip, lord Ruthven, z trudem rozpoznał w urodziwej pannie przyjaciółkę z lat dziecinnych. Czy ta smukła, złotowłosa i zielonooka osóbka to Antonia? Szybko znalazł się pod jej urokiem, tym bardziej, że pozostała ona szczera, bezpośrednia i naturalna, co zawsze go w niej pociągało. Po raz pierwszy w życiu oświadczył się, przekonany, że nie spotka go odmowa - przecież musiał opędzać się od panien. Antonia co prawda zgodziła się zostać jego żoną, ale w... przyszłości. Żadne z nich nie wiedziało, że los podda ich trudnej próbie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawnictwo