Perfumy i miłość

Wydawnictwo: Świat Książki
Wildest dreams
perfumy, romans
Lenka

Joletta Catesse wraz z rodzinnym sklepem perfumeryjnym odziedzicza tajemnicę najpiękniejszego zapachu firmy. Legenda głosi, że był to ulubiony zapach Kleopatry. Niestety formuła niezwykłych perfum zaginęła, gdy jedyna osoba znająca recepturę nagle zmarła. Aby odtworzyć ich skład, Joletta udaje się w pełną przygód podróż. Przemierza pół Starego Kontynentu: od Francji za panowania Napoleona aż po tajemnicze ogrody Wenecji. Młodej kobiecie towarzyszy przystojny i wytworny Rone. Joletta z jednej strony jest pełna obaw względem obcego mężczyzny, z drugiej trudno jej się oprzeć namiętności. A niebezpieczeństwo zdaje się kroczyć za nią krok w krok...

źródło opisu: http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=67691

źródło okładki: http://www.webook.pl/b-2954,Perfumy_i_milosc.html

Kinga Alicja | 2015-06-29

Już po samym opisie wiedziałam, że "Perfumy i miłość" nie mają czegoś, co mogłoby mnie wciągnąć w tą historię, jednak wyznaję zasadę, że jak już coś zacznę czytać to robię to do ostatniego zdania.
Ta książką ma duży potencjał- rodzinny sekret, przeniesienie czytelnika do przeszłości, wątek romansu... ale wydaje mi się, że brakuję tu jakiegoś elementu, który sprawiłby, że czytający nie będzie mógł się oderwać od kolejnych rozdziałów.
Jeżeli ktoś lubi "lekkie" romanse, bez wielu pobocznych wątków to polecam :)

Gabriela Ozon | 2014-08-18
Przeczytana: sierpień 2014

Czasy wiktoriańskie jeszcze do przejścia - wątek współczesny tak naciągany, że aż głupi. Typowe.

nietoperzyca | 2016-09-08
Przeczytana: 07 sierpnia 2015