Tajni agenci czasu

Cykl: Ross Murdock (tom 1) | Seria: Wielkie Serie SF
Wydawnictwo: Amber
Time traders
karmazyna

Trwa zimna wojna przyszłości. Opanowanie techniki podróży w czasie umożliwia Rosjanom odwiedziny w zamierzchłej przeszłości, gdzie nawiązują kontakt z nieznaną cywilizacją o zdumiewającym poziomie rozwoju. Dzięki temu zdobywają technologię przewyższającą wszystkie dokonania współczesnej nauki. Zachód musi za wszelką cenę poznać źródło niezwykłej wiedzy przeciwnika. Specjalnie wyszkoleni tajni agenci wyruszają w przeszłość na poszukiwanie tajemniczej cywilizacji. Jednym z nich jest przebiegły, inteligentny i odważny Ross Murdock.

źródło opisu: www.biblionetka.pl

żabka | 2012-04-26
Przeczytana: 25 kwietnia 2012

Bardzo dobra historia sci-fi. Jest to pełna zwrotów akcji opowieść o pewnym mężczyźnie, który staje się tajnym agentem i ma za zadanie odkryć skąd ich przeciwnicy mają taką niesamowitą broń... Może nawiązali kontakt z obcą cywilizacją? Albo odkryli coś pod ziemią? Tego można się dowiedzieć z tej książki.
Polecam

betulek | 2017-02-14

Bardzo dobra - przemyślana, intrygująca historia z wieloma ciekawymi aspektami. Zwroty akcji i niespodzianki (a jest ich tu sporo) łączą się w bardzo ciekawej konstrukcji bez rozpraszającego chaosu, po prostu zanurzamy się w tej opowieści i płyniemy razem z nią, pilnie rozglądając się dokoła, żeby żaden element nam nie umknął. Wciągająca, szybka akcja - polecam, nieduża książeczka, akurat na podróż :)

Efemeryda | 2017-03-24

Przyciągnęło mnie nazwisko. Lekko napisane,warsztatowo sprawne. Mnie nie odpowiada. Zmęczyłam się lekturą. Nie ciągnie mnie do zapoznawania się z dalszymi przygodami.

Taki_ktoś | 2016-11-22
Przeczytana: 22 listopada 2016

Jest to moje pierwsze i nie ostatnie, spotkanie z Andre Norton. Jestem zadowolony.

Paulina Szpakowska | 2015-07-22

Lekkie i przyjemne SF :)
W sam raz na letnie popołudnie z herbatą.

lelek | 2012-10-03
Przeczytana: 11 czerwca 2013