Dzieci naszych dzieci

Wydawnictwo: Phantom Press
Our Children's children
Dzieci, naszych, dzieci
dona

Pewnej niedzieli rozpoczęła się inwazja. W różnych punktach globu ziemskiego pojawiły się szeregi nikomu nie znanych, przedziwnie odzianych ludzi. Nie przybyli oni jednak we wrogich zamiarach - szukali jedynie pomocy i schronienia. Przybyli z przyszłości, uciekając przed śmiertelnym zagrożeniem ze strony obcych form życia. Jak rządy i społeczeństwa ustosunkują się do napływu uchodźców o niespotykanej w dziejach Ziemi skali? Czy przeludniona planeta nie pęknie w szwach? Czy zło z przyszłości nie zechce zaatakować teraźniejszości?

anettaja | 2014-09-30

Wystarczy że przeczytałam tytuł a przypomniałam sobie całą powieść. Dla mnie świadczy to o tym że jest to świetna niezapomniana historia. Polecam

padalec | 2016-10-30
Jarek W | 2016-09-13