Oblicza Ziemi

Tłumaczenie: Jerzy Śmigiel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ku Gwiazdom". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Phantom Press
To the Stars, Homeworld
83-85276-22-X
plast

Cykl "Ku Gwiazdom" to trzy tomy porywającej epiki, która wyszła spod pióra jednego z najbardziej poczytnych pisarzy SF. Jest to pasjonująca opowieść, w której ludzie walczą o wolność, godność i panowanie nad gwiazdami. W części pierwszej pt. "Oblicza Ziemi" czytelnik poznaje młodego bohatera, Jana Kulozika, szanowanego inżyniera elektronika, który ku swojemu zdumieniu odkrywa, że świat w...

W części pierwszej pt. "Oblicza Ziemi" czytelnik poznaje młodego bohatera, Jana Kulozika, szanowanego inżyniera elektronika, który ku swojemu zdumieniu odkrywa, że świat w jakim przyszło mu żyć nie do końca jest taki jak mu się do tej pory wydawało.

Andi | 2014-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2014

Po próbie czytania paru pozycji dla "nastoletnich czytelniczek", sprawiło mi dużą przyjemność przeczytanie książki s-f w starym stylu.
Dla tych co lubią klasykę.
Tom 1 cyklu "Ku gwiazdom".

Sławomir | 2016-10-23
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 23 października 2016

W sumie nic nowego. Koleś sobie jest, żyje w jego mniemaniu w znanym sobie świecie, osnuty kokonem pozornych prawd wije się w jego ciepełku. Nagle, bach, wydarzenie, odkrywa, że coś nie styka jednak w tym obrazku. Oczywiście pojawia się kobieta, nasz bohater kierując się pół na pół rozumem i penisem pogrąża się co raz bardziej aż do bolesnego końca. Nic nowego. Schemat znany i powielany. I myślę, że autor miał tego świadomość. Dlatego tu liczy się kunszt i klimat. Myślę, że autor w zadowalającym stopniu to osiągnął. Można z przyjemnością poczytać.
Tylko utłukłbym tego co dobierał okładkę, bo ni jak nie pasuje do treści i sugeruje całkiem inną zawartość. Co za debil.
Podsumowując polecam jako, no właśnie, nie do końca SF, no polecam jako fajną książkę.

plast | 2010-11-06
Przeczytana: 30 października 2010

Zaskakująco dobra. Jedna z tych książek, których nie wolno oceniać po okładce.

książek: 1980
Jahty | 2011-10-22