Ona, oni, O.N.A.

Wydawnictwo: InRock
83-86365-29-3
O.N.A., Chylińska, Skawiński
Casthaluth

Monografia zespołu O.N.A. oraz biogramy Agnieszki Chylińskiej, Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka, Zbigniewa Kraszewskiego i Wojciecha Hornego. Całość uzupełnia kalendarium najważniejszych wydarzeń z dziejów zespołu, teksty piosenek repertuaru płytowego, dyskografia zespołu oraz dyskografia jego muzyków z okresu poprzedzającego działalność w grupie O.N.A.

źródło opisu: http://www.bibliotekapiosenki.pl/

źródło okładki: http://www.bibliotekapiosenki.pl/

Szeptucha | 2013-10-06
Na półkach: Przeczytane, Biografie, Rock
Przeczytana: 09 listopada 2004

Książkę przeczytałam z małego sentymentu - O.N.A. to pierwszy zespół, który widziałam na żywo. I chociaż nigdy nie byłam ich fanką, to lektura okazała się ciekawsza od muzyki.

lotosu_kwiat | 2013-07-04
Przeczytana: 2000 rok

Patrząc dzisiaj na Chylińską to wstyd się przyznać, ale kiedyś pod koniec podstawówki przeczytałam tę książkę :)

Ciekawa i wciągająca biografia. Nie jest grzeczna i wygładzona, jak niektóre biografie muzyków. Sporo jest smaczków z życia zespołu i dowodów na niewyparzony język i gorący temperament wokalistki. Polecam.

Nadia | 2013-07-06
Przeczytana: 2003 rok