Ona, oni, O.N.A.

O.N.A. Chylińska Skawiński
biografia, autobiografia, pamiętnik
83-86365-29-3
O.N.A. Chylińska Skawiński

Trudno było zdobyć tę pozycję, ale było warto. Jako fanowi zespołu, książka bardzo mi się podobała, jest rzeczowa i "bez ściemy". Chylińska jawi się jako postrach mediów tamtych lat :D Poznałem ostatnio perkusistę o.n.a., Zbyszka Kraszewskiego, i miło było posłuchać opowiadań z byłego niestety już obozu zespołu od kuchni.

Bardzo dobra biografia jednego z najważniejszych zespołów polskiego rocka.

Ciekawa i wciągająca biografia. Nie jest grzeczna i wygładzona, jak niektóre biografie muzyków. Sporo jest smaczków z życia zespołu i dowodów na niewyparzony język i gorący temperament wokalistki. Polecam.

Książkę przeczytałam z małego sentymentu - O.N.A. to pierwszy zespół, który widziałam na żywo. I chociaż nigdy nie byłam ich fanką, to lektura okazała się ciekawsza od muzyki.

Patrząc dzisiaj na Chylińską to wstyd się przyznać, ale kiedyś pod koniec podstawówki przeczytałam tę książkę :)

Dyskusje

• Muzyka
  • Muzyczne
  • Chcę w prezencie
  • Literatura polska
  • Biblioteka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ona, oni, O.N.A.