Ona, oni, O.N.A.

Okładka książki Ona, oni, O.N.A. Andrzej Grabowski
Okładka książki Ona, oni, O.N.A.
Andrzej Grabowski Wydawnictwo: InRock biografia, autobiografia, pamiętnik
InRock
1999-01-01
1999-01-01
83-86365-29-3
O.N.A. Chylińska Skawiński

Okładka książki Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł Mirosław Piepka, Michał Pruski
Czarny Czwarte... Mirosław Piepka, Mi...
Okładka książki Miłość i śmierć - morderstwo Kurta Cobaina Ian Halperin, Max Wallace
Miłość i śmier... Ian Halperin, Max W...
Okładka książki Spowiedź heretyka. Sacrum profanum Krzysztof Azarewicz, Adam Darski, Piotr Weltrowski
Spowiedź heret... Krzysztof Azarewicz...
Okładka książki Przystanek Woodstock. Historia najpiękniejszego festiwalu świata Jurek Owsiak, Jan Skaradziński
Przystanek Woo... Jurek Owsiak, Jan S...

Trudno było zdobyć tę pozycję, ale było warto. Jako fanowi zespołu, książka bardzo mi się podobała, jest rzeczowa i "bez ściemy". Chylińska jawi się jako postrach mediów tamtych lat :D Poznałem ostatnio perkusistę o.n.a., Zbyszka Kraszewskiego, i miło było posłuchać opowiadań z byłego niestety już obozu zespołu od kuchni.

Bardzo dobra biografia jednego z najważniejszych zespołów polskiego rocka.

Bardzo dobra biografia jednego z najważniejszych zespołów polskiego rocka.

Ciekawa i wciągająca biografia. Nie jest grzeczna i wygładzona, jak niektóre biografie muzyków. Sporo jest smaczków z życia zespołu i dowodów na niewyparzony język i gorący temperament wokalistki. Polecam.

Książkę przeczytałam z małego sentymentu - O.N.A. to pierwszy zespół, który widziałam na żywo. I chociaż nigdy nie byłam ich fanką, to lektura okazała się ciekawsza od muzyki.

Patrząc dzisiaj na Chylińską to wstyd się przyznać, ale kiedyś pod koniec podstawówki przeczytałam tę książkę :)

• Muzyczne
  • Muzyka
  • W mojej biblioteczce

Dodaj cytat z książki Ona, oni, O.N.A.