A wszystko to... Ich Troje

Wydawnictwo: Reim Music Factory
Ich Troje, biografia, muzyka
Casthaluth

"A wszystko to... Ich Troje" jest biografią jednego z najpopularniejszych polskich zespołów. Opisuje fenomen formacji, która od sześciu lat cieszy się fanatycznym uwielbieniem publiczności, a jest niedoceniana przez większość mediów. Prezentuje historię grupy i życiorysy wokalistów; przedstawia muzyków, tancerzy, managerów oraz opisuje koncerty. Pokazani zostali również najzagorzalsi fani oraz ich najciekawsze listy.

Wielbiciele zespołu znajdą w tej książce dyskografię, teksty piosenek i chwyty gitarowe do wybranych utworów. Oprócz tego zamieszczono tu ponad sto niepublikowanych zdjęć.

źródło opisu: Reim Music Factory, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Marzenka2012 | 2014-06-21

Ciekawa.... chociaż Zależy dla kogo, w sam raz dla fanów.

Jessica Parker | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015