Upamiętnienie biskupa Jordana w jubileuszowym roku 2000

83-905915-5-3
Poznań, biskupstwo, Jordan
historia
kamk

"Jubileusz Roku 2000 stanowi dobrą okazję do podsumowań i refleksji o przeszłości, wspomnień o ważnych wydarzeniach oraz wybitnych ludziach, których czyny odcisnęły trwalszy ślad w historii narodów. Niektóre z tych czynów i niektórzy z tych ludzi zasługują na upamiętnienie. Wśród nich z pewnością na upamiętnienie zasługuje zarówno czyn, jak i postać biskupa Jordana". ks. infułat Antoni...

ks. infułat Antoni Waźbiński
Prepozyt Kapituły Metropolitalnej w Poznaniu