Watykan od środka

83-88132-42-3
Watykan, papież
albumy
kamk

James L. Stanfield, słynny fotograf National Geographic, odkrywa przed nami wspaniałą, monumentalną architekturę i dzieła sztuki, przepych ceremonii kościelnych i życie codzienne mieszkańców Watykanu. Wraz z autorami książki docieramy do miejsc niedostępnych szerokiej publiczności, poznajemy fascynującą historię tego niezwykłego państwa. Szczególne miejsce w albumie poświęcono papieżowi Janowi Pawłowi II.

źródło opisu: National Geographic, 2000

źródło okładki: http://www.national-geographic.pl/sklep/ksiazki.html