Ostateczne rozliczenie

Okładka książki Ostateczne rozliczenie
Rex Stout Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Nero Wolfe (tom 35) Seria: Klasyka Kryminału kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Nero Wolfe (tom 35)
Klasyka Kryminału
The Final Deduction
Wydawnictwo Dolnośląskie
2011-05-09
2011-05-09
Anna Dwilewicz
aktorka detektyw śledztwo porwanie okup niebezpieczeństwo

więcej Więcej

Książka nieco zbyt krótka, a akcja mało rozbudowana, aczkolwiek całość ratuje niezwykle błyskotliwy narrator, którego rolę pełni pracownik i zarazem przyjaciel detektywa Wolfe'a - Archie Goodwin.

Po liczbie czytelników książek o Nero Wolfe widzę, że to pozycje niezbyt znane. A szkoda, bo naprawdę warte przeczytania. To powieści kryminalne w takim starym, solidnym stylu, z mocno zagmatwanymi sprawami do rozwiązania, a główny bohater jest bardzo intrygujący :).

• 1. Biblio Główna
  • A2.04 2014
  • Kryminał, thriller
  • XX wiek
  • D. Kupione/otrzymane w 2013
  • Kryminal
  • Z-Klasyka kryminalu

Dodaj cytat z książki Ostateczne rozliczenie