Ostateczne rozliczenie

Rex Stout Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Nero Wolfe (tom 35) Seria: Klasyka Kryminału kryminał, sensacja, thriller
The Final Deduction
kryminał, sensacja, thriller
Anna Dwilewicz
Klasyka Kryminału
aktorka detektyw śledztwo porwanie okup niebezpieczeństwo

Książka nieco zbyt krótka, a akcja mało rozbudowana, aczkolwiek całość ratuje niezwykle błyskotliwy narrator, którego rolę pełni pracownik i zarazem przyjaciel detektywa Wolfe'a - Archie Goodwin.

Po liczbie czytelników książek o Nero Wolfe widzę, że to pozycje niezbyt znane. A szkoda, bo naprawdę warte przeczytania. To powieści kryminalne w takim starym, solidnym stylu, z mocno zagmatwanymi sprawami do rozwiązania, a główny bohater jest bardzo intrygujący :).

• Z-Klasyka kryminalu
  • XX wiek
  • A2.04 2014
  • 1. Biblio Główna
  • Nieprzeczytane, a posiadane
  • Kryminał - Inne
  • Do przeczytania - kryminał
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Ostateczne rozliczenie