Po moim trupie

Okładka książki Po moim trupie
Rex Stout Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Nero Wolfe (tom 7) Seria: Klasyka Kryminału kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Nero Wolfe (tom 7)
Klasyka Kryminału
Over My Dead Body
Wydawnictwo Dolnośląskie
2012-01-25
2012-01-25
Anna Dwilewicz
diamenty kradzież intryga manhattan pulp fiction

Fabuła bardzo przystępna, szybko przeczytałam i nie żałuję. Bardzo szybki przewrót akcji i zaskakujące zakończenie. Na pewno przeczytam więcej książek tego autora.

Tą książkę otrzymałam jako prezent urodzinowy. Muszę przyznać że była szczałem w 10!
Pomimo iż wszelkie sprawy polityki i biznesów w literaturze są dla mnie w ogóle nie interesujące to to jest prawdziwy wyjątek!
Wolf - ekscentryczny, pełen dosyć niecodziennych hobby i zainteresowań detektyw, mający nieskazitelną opinię, każdy wie że każda rozpoczęta przez niego sprawa jest...

• Kryminały
  • 1. Biblio Główna
  • Kryminał/Thriller/Sensacja
  • Kryminał, thriller
  • 2018
  • 2013
  • Kryminał

Dodaj cytat z książki Po moim trupie