Obóz w Nowym Meksyku zapowiada się wspaniale. Konie, słońce, góry, pustynia... O czym więcej dziewczyna może marzyć w czasie wakacyjnej wyprawy? O przystojnym chłopaku, oczywiście! Kiedy się okazuje, że i tego nie zabranie, Natasha wierzy, że przeżyje wspaniałe dziesięć dni.

theperkss | 2011-04-18
Przeczytana: 18 kwietnia 2011

Naprawdę świetna książka !!

Pomiędzy Natashą a Clintem od dawna były same sprzeczki o nie wiadomo co. Kiedy nastolatka wyjeżdża na obóz w Nowym Meksyku niepodziewanie dostrzega pośród uczestników że jest tam też jej wróg, który kiedyś non stop ją ośmieszał.Dziewczyna próbuje go ignorować ale się nie da.
Po jakimś czasie oboje zakochują się w sobie..

Cudowna książka !!
Na samym początku nie miałam ochoty jej czytać :/
Zaczęłam i nie mogłam się od niej oderwać..
Jest lekka w czytaniu i nie ma kłopotów ze zrozumieniem autorki ponieważ napisała tę książkę młodzieżowym językiem :)
Z mojej strony polecam :)

Od nienawiści do miłości jeden krok... Książeczka naprawdę wciąga i pomimo tego, że jest przewidywalna czyta się przyjemnie.

kawaszka | 2012-01-03

pierwsza przeczytana przeze mnie z tej serii... jak każda inna - bardzo wciągająca i dobrze się czyta

Jungra | 2011-08-14
Przeczytana: sierpień 2011

OPIS:
Natasha wybiera się na obóz w Nowym Meksyku. Czeka na nią tam słońce,góry,pustynia,konie oraz wiele ciekawych zdarzeń. Na obóz jedzie z nią jej najlepsza przyjaciółka Sandra. Zaprzyjaźniają się one podczas pobytu w Nowym Meksyku z Marshą,która ma dar przekonywania. Natasha jednak nie do końca jest zadowolona z wyjazdu,ponieważ okazuje się,że jej odwieczny wróg,Clint Braddock jedzie też na obóz. Oczywiście w grupie znajduje się również dziewczyna,która ma bardzo ładną urodę i wykorzystuje ją,by odbić chłopaków innym dziewczyną. Na imię ma Rebbecka. Na początku wyprawy flirtuje z jednym z opiekunów,lecz Natasha,Sandra i Marsha próbują temu zapobiec dzięki swoim licznym planom. W trakcie przygody dużo się zmienia. Między innymi stosunki obozowiczów do siebie.

RECENZJA:
Książka jest bardzo fajna. Jest to pierwsza przeczytana przeze mnie książka z tej znanej pewnie większości serii. Mam zamiar niedługo wypożyczyć kolejne książki serii: "Nie dla mamy,nie dla taty,lecz dla każdej...

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Bardzo podobała mi się ta książka. Szczególnie zakończenie. Polecam ;)

shadow | 2011-07-09
Przeczytana: 2009 rok

polecam , gorąco polecam . Książka niesamowita pod każdym względem ;)

Jun | 2011-05-05
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Świetna książka, zwłaszcza dla fanów jazdy konnej

Delirium | 2011-07-09
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: 01 grudnia 2011

Historia banalna, od wrogości do miłości ;)

Dominika | 2011-06-08
Na półkach: Młodzieżowe, Przeczytane
Przeczytana: 09 marca 2011

Zajefajna książka. Bardzo gorąco polecam.