51 miles out sea
miłość
lacerta

Hillary nie czuje się najlepiej wśród nieznajomych, nic więc dziwnego, że Leslie musi ją długo namawiać, żeby wybrała się z nią i jej nowymi przyjaciółmi na weekendową wycieczkę jachtem. Kiedy obie zjawiają się na przysdtani, Hillary nie żałuje, że dała się namówić na tę wyprawę. Piękny jacht, młodzi ludzie na jego pokładzie, pogodny dzień i spokojny Atlantyk - wszystko to wygląda obiecująco...

źródło opisu: http://wydawnictwo-elf.pl/51-mil-od-brzegu/

źródło okładki: http://wydawnictwo-elf.pl/51-mil-od-brzegu/

Kyou | 2012-03-27
Przeczytana: 25 lutego 2012

Hilary nie czuje się najlepiej wśród nieznajomych, więc przyjaciółka, Leslie, długo musi ją namawiać, żeby wybrała się z nią i jej nowymi przyjaciółmi na weekendową wycieczkę jachtem.

Tylko czy dzień skończy się równie przyjemnie, jak się zaczął?

Miłość, kłopoty, idealny chłopak. - Milusia książka do poduszki.

Miśka | 2013-12-31
Przeczytana: 29 marca 2013

Świetna! Opowiada o wycieczce jachtem która mogła skończyć się tragedią, jednak cała przygoda kończy się dobrze i jak to zwykle w książkach z tej serii główna bohaterka zakochuje się w chłopaku. Zdecydowanie cudowna książka jedna z lepszych z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty".

Alicja | 2013-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2013

Raczej nudna. Tego sztormu ani grozy sytuacji nie było czuć. Chociaż ogólnie książka ta nie była taka zła, pomysł dobry, tylko wykonanie przeciętne.

Justi6 | 2012-05-22
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 21 maja 2012

Bardzo fajna!

DLA RELAKSU NA PÓŁ GODZINKI W MOIM PRZYPADKU... ;( KRÓCIUTKA 124 STR... ;) POLECAM ZDECYDOWANIE KAŻDEMU, KTO KOCHA, LUB CHCE ZACZĄĆ PRZYGODĘ Z TĄ POUCZAJĄCĄ, WCIĄGAJĄCĄ LEKTURĄ!!! :D ;* :*

Karolina | 2012-11-21
Przeczytana: 16 listopada 2012

Przejdzie w tłumie. Dość ciekawa choć nie zainteresowała mnie zbytnio. Od takie, lelum polelum.

Eliza | 2014-05-07

Bardzo fajna