Picture perfect romance
Shocks

Maggie Devine jest zachwycona, kiedy się dowiaduje, że w jej mieście ma być kręcony film. W jeszcze większy zachwyt wprawia ją przystojny asystent reżysera, Griff Palmer. Dziewczyna wyobraża sobie, że właśnie z nim może przeżyć romans jak w kinie. Barry Carter nie obraca się w wielkim świecie jak Griff, ale jest miłym, przystojnym chłopakiem, Maggie musi więc podjąć decyzję. Chyba że można...

Chyba że można kochać dwóch chłopców jednocześnie.

Książka zabawna i fajna. Autor tutaj wykorzystał bardzo wyjątkowy temat- KINO! Moim zdaniem bardzo oryginalne,a nie znowu ten sam schemat szkła lub inne miejsce, jakaś para i się zakochują.W tej książce tak nie ma.Na początku myślałam że główna bohaterka,Maggie, zakocha się w pomocniku reżysera w filmie,którym była statystką lecz nie ona zakochała się w chłopaku ze szkoły-Barry.

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Kimmm | 2010-12-11

Jak wszystkie książki z tej serii.
Jeśli nie spodziewa się po nich wiele, czytanie sprawia przyjemność.
Ja lubię czasem przeczytać lekkie, błahe romanse. Ta książka była w sam raz na taką zachciankę.

Hazel_Grace | 2016-10-04

Kiedy byłam w gimnazjum uwielbiałam książki z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty". Teraz mam do nich ogromny sentyment.

Aleksandra | 2011-11-25
Na półkach: Przeczytane, Dawno temu...

Naiwna i głupiutka do bólu, innymi słowy idealna na rozpoczęcie weekendu po ciężkim tygodniu.

Alexandra | 2011-01-07

ujdzie..