Deep in my heart
miłość, randka
ivonyz

Jake Zapanno nie ma w szkole najlepszej opinii, mimo to Lissa jest nim zafascynowana i wierzy, że pod maską cynika i odludka kryje się wrażliwy chłopiec. Kiedy spotyka go niespodziewanie na wyprawie koła speleologów, przekonuje się, że się nie myliła. Czy ich tajemnicza randka w jaskini będzie początkiem miłości, czy po powrocie do szkoły Jake znów zamknie się w swojej skorupie?

nell05 | 2014-03-16
Przeczytana: 09 lutego 2014

Normalna książka, którą można przeczytać, gdy nie ma się nic ciekawego. Żadnej za ciekawej akcji nie będzie, a skończy się tak jak wszyscy oczekują. Nic więcej nie muszę dodawać, jak tylko to, że to w pełni normalna opowieść z bohaterami, których ani nie da się polubić, ani znienawidzić.

Czarny_Turmalin | 2014-04-17

Czytałam tę książkę tylko dla chwili wytchnienia. Nie wierzyłam, że znajdę w niej coś naprawdę wartościowego i nie myliłam się.
Klasyczny utwór o miłości grzecznej dziewczynki i niegrzecznego chłopca + despotyczna przewodnicząca kółka speleologów, która jest jedyną charakterystyczną postacią w całym utworze.
Nie jest źle, ale zdecydowanie polecam. Jeżeli potrzebujecie chwili wytchnienia - wybierzcie coś lepszego.

Bakteryjaa | 2010-12-10
Przeczytana: listopad 2010

Na pewno jedna za moich ulubionych!

Onilom | 2013-10-30

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

smerfetkaa97 | 2015-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2015

Książka jest super polecam nie tylko każdej małolacie ale każdej nastolatce :D Dziękujmy autorce, że napisała więcej niż jedną :D Szkoda tylko że, dopiero dzisiaj dowiedziałam się o jej istnieniu :D

Niezwykle podobała mi się ta książka. Bardzo romantyczna i wciągająca. Polecam ;)

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 19 lutego 2006