Sweet and bitter
miłość, rodzina
Gabrysia

Mandy uważa swoją rodzinę za szczęśliwą, a tatę za wzór ojca i męża. Ten sielankowy obraz zasnuwa się jednak szarą mgłą, kiedy przypadkiem widzi ojca z nieznajomą kobietą. Powiedzieć o tym matce? Porozmawiać o tym z ojcem? Żyć dalej tak, jakby nie była niczego świadoma. Po kilku tygodniach przypadkowo spotyka tę kobietę, a wtedy, nie radząc sobie już dłużej z własną niepewnością, zaczyna działać - intuicyjnie i nieprzemyślanie. Próbując dojść prawdy, spotyka pewnego chłopaka...

Kiszka175 | 2014-12-13
Przeczytana: czerwiec 2014

Bardzo ciekawa, jak każdą szkoda było kończyć.
Wątek o nieznajomej kobiecie obok ojca głównej bohaterki był ciekawy.

Caroline | 2013-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2013

Hmm zakończenie zadziwiające i nie spodziewałam się go, więc za to duży plus. Co do reszty - jakoś do mnie nie przemawia.

domii123 | 2013-02-04
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 03 lutego 2013

Wzięłam się za przeczytanie właśnie tej książki. Skończyłam ją szybko, bo zajęło mi jakieś 90 minut. Czyta się szybko i lekko.
Według mnie akcja rozwija się zbyt wolno i kończy się w takim sobie momencie, ale w sumie to nie jest źle.
Czy tylko ja przewidywałam wszystko po kolei co się stanie? Przykładowo mówiłam "A teraz pewnie ona za nim pobiegnie, ale ona go nie dogoni". I tak się stało, więc trochę łatwo jest przewidzieć co się stanie.
Ogólnie to myślałam, że będzie trochę lepsza, a jednak nie była aż taka zła. Jest to trzecia najlepsza książka z tej serii.

Sasia_ | 2012-11-20
Przeczytana: 19 listopada 2012

Książka była nawet ciekawa. Uważam, że była ona jedną z najlepszych książek z tej serii. Myślę, że sięgnę po kolejną część.

asiulka998 | 2012-08-20
Na półkach: Chcę przeczytać, Ulubione

Tej książki jeszcze nie czytałam ale lubię książki z tej serii.

Wiktoria Wasielewska | 2013-01-17
Przeczytana: 15 stycznia 2013