Trzydzieści to za mało

Okładka książki Trzydzieści to za mało Katherine Parker
Okładka książki Trzydzieści to za mało
Katherine Parker Wydawnictwo: Elf Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Elf
2007-01-01
2007-01-01

Vanessa od kilku miesięcy spotyka się z Connorem. Jest przystojny, inteligentny, romantyczny, jednym słowem taki, o jakim marzy każda dziewczyna. Ale rozmowa, którą Vanessa przypadkiem podsłuchuje na przyjęciu urodzinowym koleżanki, burzy ten wizerunek idealnego chłopaka.
Jaka jest prawda? Czy Vanessa zrobi wszystko, żeby ją odkryć?

Jaka jest prawda? Czy Vanessa zrobi wszystko, żeby ją odkryć?

Bardzo dobra. Taka jest moja ocena, ponieważ mnie wzruszyła. Z tej książki możemy wywnioskować, że nie powinniśmy wierzyć słowom, które nie są 'sprawdzone', bo później można robić błędy, które mogą być bardzo bolesne. Ukazuje, że w związkach powinniśmy rozmawiać, bo tylko tak możemy dowiedzieć się prawdy.

Książka bardzo lekka tak na jedną godzinkę :))
Bardzo szybko się ją czy. :)
Podobała mi się (y)

Książka bardzo lekka tak na jedną godzinkę :))
Bardzo szybko się ją czy. :)
Podobała mi się (y)

Cała seria "Nie dla mamy..." jest typową listą książek dla nastolatek, które ciągle szukają szczęśliwych zakończeń. Zawsze miłosny wątek w tle. Dobrze się z nią wzrasta w latach nastoletnich. Choć z perspektywy czasu wydaje się dość banalna.
Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Jak pamiętam to mój rekord z tej serii: 4 książki w jeden dzień. Miłe dla oczu.

Książka fajna, łatwo się czyta i poza tym krótka dla tych co nie lubią długich, ale pomysł był trochę oklepany.

Super, podobał mi się ten motyw z kwiatami . a książka porusza nasze myśli , poruszane są tam sprawy szkolne i w związku, ze trzeba sobie ufać i nie wolno mieć przed sobą tajemnic .. bo może to się źle skończyć tak jak w tej książce . Tylko oczywiście na końcu dobrze się kończy ^^,

całkiem niezła :)

całkiem niezła :)

Większość książek z tej serii przeczytałam w około rok zostało mi tylko kilka. Są lekkie i bardzo fajne na jeden wieczór i nie grube.

Lekka, jak każda z tej serii.
Bywało, że główna bohaterka mnie szalenie irytowała.
Jednak ta pozycja pokazuje nam, jaką wartość w związku ma rozmowa.

Lekka, jak każda z tej serii.
Bywało, że główna bohaterka mnie szalenie irytowała.
Jednak ta pozycja pokazuje nam, jaką wartość w związku ma rozmowa.

Podkreśla, że w związku bardzo ważna rozmowa.

Podkreśla, że w związku bardzo ważna rozmowa.

• Młodzieżowe
  • Nie dla mamy nie dla taty...
  • Ebooki
  • Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
  • 2011

Dodaj cytat z książki Trzydzieści to za mało