Mój dziadek ma dziewczynę

Tłumaczenie: Dorota Murawska
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Elf
MY GRANDPA'S GOT A GIRLFRIEND
Liwia

Molly, którą zawsze pociągało wszystko to co niezwykłe, uważa swoją rodzinę za nudną i nieciekawą. Kiedy zaczyna się spotykać z Borysem, ocenia ich jeszcze bardziej krytycznie, zwłaszcza gdy chłopak zaprasza ją do swgo oryginalnego domu i Molly poznaje jego zwariowaną rodzinę. Ona nie śpieszy się z zapraszaniem go do siebie. Decyduje się na to, dopiero gdy zmusza ją do tego sytuacja, i obawia się, że podczas wizyty w jej domu Borys zanudzi się na śmierć. A może rodzina ją zaskoczy?

Maggie_Rose Black | 2011-06-25
Na półkach: Przeczytane, NDMNDTLDKM, 2011
Przeczytana: 25 czerwca 2011

„Mój dziadek ma dziewczynę" autorstwa Katherine Parker to książka z serii „Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty".
Jak to w ksiązkach z tej serii doszukiwałam się czegoś co może nam przekazywać, bo najczęściej to znajduję. Ta chyba nam przekazywała to, że pozory mylą i myśląc, że niektórzy są nudni i tuzinkowi czasami bardzo się mylimy tak samo jak było z rodziną Molly.
Książka fajna i zabawna. Polecam.

Jolantino | 2011-09-06
Na półkach: Wakacje 2011, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 25 lipca 2011

Niewiarygodne. Przez te zaledwie 100 stron naśmiałam się, jak przy mało której wielkiej powieści.
Jak można tak nie doceniać rodziców? Można. Nie potępiam, bo każdy z nas miał, lub będzie miał taki czas, w którym najchętniej zamienił się z kimś innym na rodziny. Ale wierzcie, rodzice zrobią dla nas wszystko z miłości...
Nawet naruszą swoje zasady. W tym przydatku- BARDZO naruszą. Ale co to za książka z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty", skoro wszystko nie kończy się Harry End'em? A tu nawet z nawiązką. Bo przecież "Dziadek ma dziewczynę" :)

Veronica | 2014-02-20
Przeczytana: 19 lutego 2014

Bardzo szybko się czyta. Książka ogólnie jest fajna aczkolwiek mało się w niej działo.

kamyk576 | 2014-05-15

Bardzo śmieszna historia :)
Polecam.

Milena | 2014-05-23
Przeczytana: 22 maja 2014

Ciekawa książka, Molly nie spodziewała się, że jej rodzina zrobi wszystko żeby wywrzeć na jej chłopaku wrażenie... sama tego chciała... uważała że jej rodzina jest nudna... trzeba przyznać, że nieźle im to wyszło...

Hehhhe dobre !
Jednak bardziej podoba mi się książka "Moja babcia ma chłopaka"
Tam ta akcja jest bardziej nienormalna ; pp

Elena | 2014-03-04
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Ciekawa :)

Aramina | 2015-08-15
Przeczytana: 10 sierpnia 2015

Wydźwięk tej książki jest okropny. Brzmi jak bajka, nierealna powieść, mocno podkoloryzowana i przeznaczona dla małych dzieci na przeczytanie przed snem. Reklamująca się jako powieść dla młodzieży, być może byłaby znośna dla dziewczyn w wieku... Bo ja wiem? 10, 12 lat? Ja natrafiłam na nią w złym momencie i niestety jestem w stanie dojrzeć wszystkie niejasności i głupoty, które się w niej znajdują. Opowiastka jak z taniej telenoweli połączona z motywem baśni, bajek i Baby Jagi. Odradzam.

Justi6 | 2012-05-24
Na półkach: Przeczytane, 2012