Mój dziadek ma dziewczynę

Tłumaczenie: Dorota Murawska
Seria: Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty
Wydawnictwo: Elf
MY GRANDPA'S GOT A GIRLFRIEND
Liwia

Molly, którą zawsze pociągało wszystko to co niezwykłe, uważa swoją rodzinę za nudną i nieciekawą. Kiedy zaczyna się spotykać z Borysem, ocenia ich jeszcze bardziej krytycznie, zwłaszcza gdy chłopak zaprasza ją do swgo oryginalnego domu i Molly poznaje jego zwariowaną rodzinę. Ona nie śpieszy się z zapraszaniem go do siebie. Decyduje się na to, dopiero gdy zmusza ją do tego sytuacja, i obawia się, że podczas wizyty w jej domu Borys zanudzi się na śmierć. A może rodzina ją zaskoczy?

Pani_Kultura | 2011-06-25
Na półkach: Przeczytane, NDMNDTLDKM, 2011
Przeczytana: 25 czerwca 2011

„Mój dziadek ma dziewczynę" autorstwa Katherine Parker to książka z serii „Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty".
Jak to w ksiązkach z tej serii doszukiwałam się czegoś co może nam przekazywać, bo najczęściej to znajduję. Ta chyba nam przekazywała to, że pozory mylą i myśląc, że niektórzy są nudni i tuzinkowi czasami bardzo się mylimy tak samo jak było z rodziną Molly.
Książka fajna i zabawna. Polecam.

Jolantino | 2011-09-06
Na półkach: Wakacje 2011, Przeczytane, 2011
Przeczytana: 25 lipca 2011

Niewiarygodne. Przez te zaledwie 100 stron naśmiałam się, jak przy mało której wielkiej powieści.
Jak można tak nie doceniać rodziców? Można. Nie potępiam, bo każdy z nas miał, lub będzie miał taki czas, w którym najchętniej zamienił się z kimś innym na rodziny. Ale wierzcie, rodzice zrobią dla nas wszystko z miłości...
Nawet naruszą swoje zasady. W tym przydatku- BARDZO naruszą. Ale co to za książka z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty", skoro wszystko nie kończy się Harry End'em? A tu nawet z nawiązką. Bo przecież "Dziadek ma dziewczynę" :)

Veronica | 2014-02-20
Przeczytana: 19 lutego 2014

Bardzo szybko się czyta. Książka ogólnie jest fajna aczkolwiek mało się w niej działo.

kamyk576 | 2014-05-15

Bardzo śmieszna historia :)
Polecam.

Hehhhe dobre !
Jednak bardziej podoba mi się książka "Moja babcia ma chłopaka"
Tam ta akcja jest bardziej nienormalna ; pp

Elena | 2014-03-04
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki

Ciekawa :)

Milena | 2014-05-23
Przeczytana: 22 maja 2014
Aramina | 2015-08-15
Przeczytana: 10 sierpnia 2015

Wydźwięk tej książki jest okropny. Brzmi jak bajka, nierealna powieść, mocno podkoloryzowana i przeznaczona dla małych dzieci na przeczytanie przed snem. Reklamująca się jako powieść dla młodzieży, być może byłaby znośna dla dziewczyn w wieku... Bo ja wiem? 10, 12 lat? Ja natrafiłam na nią w złym momencie i niestety jestem w stanie dojrzeć wszystkie niejasności i głupoty, które się w niej znajdują. Opowiastka jak z taniej telenoweli połączona z motywem baśni, bajek i Baby Jagi. Odradzam.

Justi6 | 2012-05-24
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 24 maja 2012

Średnia!

Rege | 2017-05-30

O tym ile pokory może nas nauczyć kochająca rodzina, której nie doceniamy.