365 rzeczy do zrobienia. Pomysłowe prace plastyczne

978-83-245-6889-5
rękodzieło, dzieci, pomysły, poradnik
rękodzieło
Anna_R

Jeżeli lubisz: rysować, malować, wycinać, stemplować, składać, konstruować... to jest książka właśnie dla Ciebie! Możesz rozwijać swoją plastyczną pasję dzień po dniu, przez cały rok. Ta książka: - zainspiruje dzieci, które lubią prace plastyczne - jest źródłem wielu wspaniałych pomysłów; - zachęci do zajęć plastycznych, pokazując krok po kroku wykonanie poszczególnych prac; - podpowie...

- podpowie nauczycielom i rodzicom, jak zorganizować ciekawe zajęcie i wykonać oryginalne ozdoby.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.empik.com/365-rzeczy-do-zrobienia-pomys...»

Na półkach: Przeczytane, Papilon

Kto śledzi Babylandię, którą wraz z Martą mamy okazję współtworzyć, ten wie, że i my, i nasze maluchy uwielbiamy prace plastyczne. Czasem ubolewam nad tym, że mamy na to coraz mniej czasu. Ale gdy tylko znajdziemy choć chwilkę to zaraz rysujemy, malujemy, wycinany i kleimy do upadłego. Bo takie spędzanie czasu to nie tylko trenowanie małych rączek naszych brzdąców, ale również fantastyczna zabawa. Już nie raz się o tym przekonałyśmy :)

Teraz z ogromną przyjemnością polecę Wam książeczkę, z której miałyśmy już okazję czerpać inspirację do owych zabaw. Znajdziemy w niej szereg pomysłów na każdy dzień w roku i tylko od nas zależy, który z nich wykorzystamy i kiedy. Niektóre z nich są bardziej pracochłonne, inne mniej. Ale każdy z nich jest równie ciekawy. Wystarczy tylko otworzyć tę książkę i z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Oprócz tego, że poradnik ten oferuje spore urozmaicenie w tematyce prac plastycznych to także jest tu także duża różnorodność w technikach...

Miss_Michiko | 2015-02-12
Na półkach: 2015, Przeczytane, Biblioteka