365 pomysłów Rysuję i maluję

2009-01-01
2009-01-01
978-83-245-7427-8
Małgorzata Malinowska
dziecko zabawa rysowanie malowanie poradnik

więcej Więcej

Świetna książeczka! Pomysły w niej zawarte mogłam wykorzystać w pracy. Zawiera pomysły nie tylko na rysunki, ale i na zabawy farbami. Wcześniej nie wiedziałam, że można połączyć farbę z mydłem. :)

Dziś chciałabym polecić książkę, która jest niezwykle atrakcyjna zarówno dla dzieci jak i rodziców. Jest to skarbnica pomysłów na długie jesienno zimowe wieczory, lekarstwo na nudę i recepta na fantastyczną zabawę.

W książce można znaleźć całą masę przykładów jak rozwijać umiejętności naszych dzieci, jak zachęcać do wspólnych zabaw. Co można stworzyć w łatwy, ciekawy i...

Ciekawe pomysły na zabawę z dzieckiem, kreatywne myślenie i rozwijanie talentu plastycznego. Super.

• Chcę w prezencie
  • Plastyczne
  • Praca
  • Chcę mieć/Poszukuje na wymianę
  • Papilon
  • Chcę przeczytać - pedagogika, psychologia...
  • Szkraby
  • Hobby