365 rzeczy do zrobienia. Pomysłowe prace plastyczne

rękodzieło
978-83-245-6889-5
Katarzyna Tumm
rękodzieło dzieci pomysły poradnik

Książka w duchu kreatywnego recyklingu. Zawiera sporo ciekawych pomysłów, co można zrobić z kartonowych i plastikowych opakowań. Są tu też pomysły na zabawy skrawkami materiałów. Super!

Kto śledzi Babylandię, którą wraz z Martą mamy okazję współtworzyć, ten wie, że i my, i nasze maluchy uwielbiamy prace plastyczne. Czasem ubolewam nad tym, że mamy na to coraz mniej czasu. Ale gdy tylko znajdziemy choć chwilkę to zaraz rysujemy, malujemy, wycinany i kleimy do upadłego. Bo takie spędzanie czasu to nie tylko trenowanie małych rączek naszych brzdąców, ale...

• Dla dzieci
  • Chcę w prezencie