Nastolatki pielęgnują urodę

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nastolatki - Przewodnik po Życiu i Miłości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne
83-208-0714-X
nastolatki
poradniki
Shirkus

Kilka słów od Autorki. Dziewczęta i Chłopcy, przekazuję Wam tę książkę z nadzieją, że stanie się ona Waszym przewodnikiem w labiryncie tajników urody. Uroda należy do tych darów natury, o które trzeba wciąż dbać. Należy urodę pielęgnować, ulepszać, ale - najważniejsze! - nie szkodzić jej. Wśród podanych w książce rad, dotyczących pielęgnacji urody, znalazły się zalecenia lekarzy, kosmetyczek,...

Kilka słów od Autorki.
Dziewczęta i Chłopcy, przekazuję Wam tę książkę z nadzieją, że stanie się ona Waszym przewodnikiem w labiryncie tajników urody. Uroda należy do tych darów natury, o które trzeba wciąż dbać. Należy urodę pielęgnować, ulepszać, ale - najważniejsze! - nie szkodzić jej. Wśród podanych w książce rad, dotyczących pielęgnacji urody, znalazły się zalecenia lekarzy, kosmetyczek, fryzjerów, a także wypróbowane zabiegi pielęgnacyjne naszych babć i matek. Niektóre z podanych zaleceń odnoszą się w jednakowym stopniu do wszystkich (sposób odżywiania się, sen, higiena osobista itp.), inne (rodzaje makijażu, dobór fryzury) muszą być dostosowane do indywidualnych cech osobowości każdego młodego człowieka. Zatem, proszę, potraktujcie je jedynie jako pewne wskazówki czy inspiracje. Mam nadzieję, że każdy znajdzie w książce coś dla siebie.
Pamiętajmy, że uroda nie jest tożsama z wdziękiem i czarem. Zewnętrzne zabiegi ulepszające urodę mogą sie okazać mało skuteczne, jeśli nie będzie im towarzyszył rozwój naszej osobowości, naszego wnętrza.
Dlatego chciałabym, aby książka ta pomogła Wam w przezwyciężaniu kompleksów i zaakceptowaniu własnego Ja.
Anna Łasica

źródło opisu: nota wydawcy

Mariposa | 2016-08-22

Świetny poradnik z mnóstwem ciekawych i przydatnych informacji.

Flora | 2016-03-21
Akasha | 2016-01-01