W słońcu Majorki; Bogaty Toskańczyk

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Światowe Życie Duo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
The Mediterranean Millionaire's Reluctant Mistress; Valenti's One-Month Mistress
miłość, słońce, uczucia, majorka
Dorota_1988

Carole Mortimer - "W słońcu Majorki" Hiszpański multimilioner Alejandro Santiago niedawno dowiedział się, że jest ojcem sześcioletniego syna, którego matka zginęła w wypadku. Uzyskał też prawo do opieki nad chłopcem. Dziecko wychowuje Brynne, daleka krewna. By przełamać niechęć Brynne, Alejandro oferuje jej i synowi wspólny pobyt w swej nadmorskiej willi na Majorce... Sabrina Philips -...

Carole Mortimer - "W słońcu Majorki"

Sabrina Philips - "Bogaty Toskańczyk"

Faye przybywa do Rzymu, aby spotkać się z Dantem, właścicielem sieci ekskluzywnych hoteli i restauracji. Ma nadzieję, że on zainwestuje w jej restaurację w Londynie, której grozi bankructwo. Będzie to ich spotkanie po latach i... pamiętnym burzliwym rozstaniu.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl