Przyjęcie w Paryżu

Tłumaczenie: Janusz Maćczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Światowe Życie Ekstra". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
5 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Sicilian's Innocent Mistress
978-83-238-7196-5
Dorota_1988

Luc Gambrelli, szalenie przystojny producent filmowy, często bywa bohaterem kolorowych czasopism. On i jego romanse. Darcy Wilde dowiedziała się, że niedawno złamał serce także jej współlokatorce. Wkrótce Darcy poznaje go na przyjęciu i postanawia dać mu nauczkę - zwłaszcza że Luc jest bardzo zainteresowany kontynuowaniem znajomości. Niestety, Darcy sama wpada w pułapkę, którą próbowała zastawić na Luca...

Charlie1608 | 2015-01-30
Na półkach: Przeczytane, Harlequiny
Przeczytana: 29 stycznia 2015

Kolejna całkiem nie najgorsza książka z serii Harlequin.
Niezaprzeczalnie podobała mi się charyzma głównego bohatera - tylko dlatego 6/10.

Polecam miłośniczkom harlequinów, lub - jak w każdym innym przypadku - osobom czytającym to tylko w celach czysto naukowych ;)

Shani | 2016-05-25
Przeczytana: 25 maja 2016