Diamenty Sokoła

Tłumaczenie: Jan Hensel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Super". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Falcon's Malteser
83-241-0057-1
sztuku

Tim Diament, prywatny detektyw, dostaje wreszcie zlecenie. Tajemniczy karzeł zostawia ma na przechowanie paczkę. I od tego wszystko się zaczyna. A Nick, młodszy brat Tima, musi rozwiązać zagadkę. Kim był karzeł? Kto i dlaczego go zamordował? Kto śledzi Diamentów? I czy pudełko czekoladek jest kluczem do fortuny ukrytej przez króla przestępców?

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl/bid,22300,eid,23593,tytul,Dia...(?)

PABLOPAN | 2012-08-03

Bohaterowie i akcja bez zarzutu, zdecydowanie polecam.

Ola | 2013-07-16

Świetny kryminał dla dzieci!
Myślę,że taka książka to dobry prezent dla chłopca (czy także dziewczynki)

Arizu Velville | 2013-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2013

Polowałam na tę książkę od gimnazjum, w końcu ją dopadłam i pochłonęłam. Oczywiście, że spełniła moje oczekiwania, a ideał trzynastoletniego chłopca pozostał ideałem! Akcja za akcją, fantastycznie skonstruowana tajemnica i ten humor! Chociaż teraz mam te 20 lat, książkę uważam za świetną : )

Ale Jestem | 2011-03-19

Wspaniała, porywająca do reszty lektura. Cóż więcej pisać. Zdecydowanie polecam, a szczególnie czytelnikom lubującym się w książkach, gdzie nie brak wartkiej akcji i nietuzinkowych bohaterów.

tuberoza | 2014-01-15
Przeczytana: 2002 rok

Wiele lat upłynęło odkąd przeczytałam tę książkę, ale pamiętam, że czas poświęcony na przeczytanie jej nie był zmarnowany!
Idealna lektura dla młodych czytelników, szczególnie na leniwy zimowy wieczór. Lekka, przyjemna, zaskakująca - polecam!

Tohverus | 2016-11-14
Na półkach: 2016, Przeczytane

Ciekawa zagadka, wartka akcja i duża porcja dobrego humoru.
Książka nie tylko dla młodszego czytelnika.

fajna książka, przeczytałam ją parę razy. Polecam!

Artur Kluska | 2017-01-21
Jarek Rybicki | 2016-08-28