Wróg publiczny numer 2

Tłumaczenie: Maja Kittel
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bracia Diamentowie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Public enemy no. 2
detektyw, humor
aisa

Odwiedziny inspektora Snapea mogą oznaczać tylko jedno: kłopoty. I Nick ma kłopoty. Ląduje w więzieniu. W jednej celi z psychopatycznym mordercą. Ma wyciągnąć z niego jedno nazwisko. Johnny Powers nie należy jednak do osób gadatliwych. Ani przyjacielskich. I ma niesympatycznych kumpli, którzy lubią strzelać i przywiązywać ludzi do torów. Ale prawdziwe problemy zaczynają się, kiedy do akcji...

Odwiedziny inspektora Snapea mogą oznaczać tylko jedno: kłopoty.
I Nick ma kłopoty.
Ląduje w więzieniu.
W jednej celi z psychopatycznym mordercą.

Ale prawdziwe problemy zaczynają się, kiedy do akcji wkracza brat Nicka - najgorszy detektyw świata.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2003

źródło okładki: http://i.wpimg.pl/r,id,d14yMTQ7dV5odHRwOi8vZ2V0LTI...»

Rasta-Is-Coming | 2014-07-17

Ależ ta książka mnie się podobała!
Pół żartem, pół serio, ale jednak fabuła detektywistyczna jest.
Szczerze przyznam, że niewiele już z niej pamiętam. Znalazłem ją w bibliotece, potem przeczytałem jeszcze drugą książkę tego autora, a potem się okazało, że więcej już ich nie ma (przynajmniej w bibliotece).
Swietna książka na rozluźnienie. Czytajcie!

Arizu Velville | 2013-03-21
Przeczytana: 10 lipca 2008

Czytałam ją kilka razy i szukałam pozostałych książek autora, ale nic nie mogłam znaleźć. Styl pisania, opowieść i poczucie humoru w książce sa wręcz rewelacyjne, a cała historia sprawia, ze czyta się ją z uśmiechem na ustach. Z perspektywy Nicka - wprost idealnie wyszła! Serdecznie polecam!

rewelacyjna książka, fajnie się nią czyta, dobra akcja, zabawna książka

Elliott | 2017-03-30
Przeczytana: 30 marca 2017