Luis Barnavelt i pogromca czarownic

Tłumaczenie: Maciejka Mazan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Luis Barnavelt". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Vengeance of the Witch - Finder
83-7245-561-9
luis barnavelt, pogromca
BlackCherry

Dla wszystkich miłośników magii, duchów i czarodziei, wielkiej przygody i zwycięstwa dobra nad złem! Współczesna klasyka amerykańskiej literatury dziecięcej, na której przez ostatnie 25 lat wychowały się miliony Amerykanów, książka bijąca na nowo rekordy popularności dzięki sukcesowi "Harry'ego Pottera". Tu znajdziesz przygody przypominające te, które spotkały Harry'ego Pottera - magiczny świat czarodziei i czarnoksiężników, rzeczy mądre i sprawiedliwe oraz ciemne, przerażające moce i podobnego bohatera - trzynastoletni chłopiec, który stracił rodziców, któremu ciągle przydarza się coś niesamowitego; nagle poznaje swe niezwykłe zdolności, którego opiekunowie władają nadprzyrodzoną mocą, który uczy się magii, który walczy z potężnym czarnoksiężnikiem.

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2001

Wojciech Detko | 2015-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2015

Obecnie nie zrobiła na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia, ale jestem pewien, że gdybym przeczytał wtedy kiedy ją dostałem (2002 rok) gdy byłem młody z pewnością by mi się podobała.

krasnylud | 2015-06-14

Pamiętam, że przerażała mnie ta duszna atmosfera jaka przebijała z tej książki

Dragon935 | 2016-05-03
Przeczytana: 03 maja 2016

polecam przeczytać dla fanów fantasy,nie odniechęcajcie się okładką

| 2013-02-01

Po latach ponownie - z ciekawości - sięgnęłam po tę serię i szybko ją odłożyłam. Jednak ta dekada zrobiła swoje. Książki jak najbardziej przeciętne dla mnie Teraźniejszej.
Niemniej wszystkie oceniam na 7, bo to są książki mojego dzieciństwa - mniej więcej lata 8-10. Pamiętam, że wtedy bardzo mi się podobały. Każdą przeczytałam po kilka razy i wiele miłych wspomnień z tymi książkami się wiąże.
Wniosek: seria o Luisie Barnavelcie nie jest porywająca dla młodzieży czy dorosłych, ale dzieciom z pewnością się spodoba :)

Jarmo | 2010-12-10

Najlepsza część. Do dzisiaj pamiętam ten zielony łeb pojawiający się w oknie.

cutek15 | 2010-12-31
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Może nie zachwyca jakoś wybitnie ale jest w sam raz na wieczorną nudę.

Mazia | 2017-03-03
Przeczytana: 2007 rok