Diamenty Sokoła

Okładka książki Diamenty Sokoła Anthony Horowitz
Okładka książki Diamenty Sokoła
Anthony Horowitz Wydawnictwo: Amber Cykl: Bracia Diamentowie (tom 1) Seria: Książki Super literatura dziecięca
literatura dziecięca
Bracia Diamentowie (tom 1)
Książki Super
The Falcon's Malteser
Amber
2002-08-12
2002-08-12
Jan Hensel

To była pierwsza książka, od której zaczęła się moja pasja czytania kryminałów i ogólnie czytania. Świetny tekst dla młodzieży, ale i jednorazowo dla dorosłego, jako forma rozluźnienia.
Byłam zakochana w Nickolasie Diamondzie, a te satyryczne opisy zwalały z nóg, miałam ubaw po pachy. Od pierwszej strony już tak było, choćby z tymi "pełzającymi skarpetkami";-)

Ciekawa zagadka, wartka akcja i duża porcja dobrego humoru.
Książka nie tylko dla młodszego czytelnika.

Ciekawa zagadka, wartka akcja i duża porcja dobrego humoru.
Książka nie tylko dla młodszego czytelnika.

Wiele lat upłynęło odkąd przeczytałam tę książkę, ale pamiętam, że czas poświęcony na przeczytanie jej nie był zmarnowany!
Idealna lektura dla młodych czytelników, szczególnie na leniwy zimowy wieczór. Lekka, przyjemna, zaskakująca - polecam!

Świetny kryminał dla dzieci!
Myślę,że taka książka to dobry prezent dla chłopca (czy także dziewczynki)

Świetny kryminał dla dzieci!
Myślę,że taka książka to dobry prezent dla chłopca (czy także dziewczynki)

Polowałam na tę książkę od gimnazjum, w końcu ją dopadłam i pochłonęłam. Oczywiście, że spełniła moje oczekiwania, a ideał trzynastoletniego chłopca pozostał ideałem! Akcja za akcją, fantastycznie skonstruowana tajemnica i ten humor! Chociaż teraz mam te 20 lat, książkę uważam za świetną : )

fajna książka, przeczytałam ją parę razy. Polecam!

fajna książka, przeczytałam ją parę razy. Polecam!

Wspaniała, porywająca do reszty lektura. Cóż więcej pisać. Zdecydowanie polecam, a szczególnie czytelnikom lubującym się w książkach, gdzie nie brak wartkiej akcji i nietuzinkowych bohaterów.

Bohaterowie i akcja bez zarzutu, zdecydowanie polecam.

Bohaterowie i akcja bez zarzutu, zdecydowanie polecam.

• Kryminały/thrillery/horrory
  • Kryminał
  • Thriller, kryminał, akcja, sensacja, detewistyczne
  • Będąc dzieckiem, nastolatką

Dodaj cytat z książki Diamenty Sokoła