Tak miało być

Samsara
I can see clearly now
poradniki
Maciej Lorenc

Ceniłam początkowe książki autora, ale ta jest zupełnie o czym innym niż przedstawia opis a okładce. Jest podsumowaniem życia Dyera, który w ostatnich latach za bardzo moim zdaniem "odpływał" w metafizyczne światy.

Wspaniała książka, dowód na to jak może przebiegać życie człowieka spełnionego. Czytanie jej to relaks, przyjemność i motywacja zarazem. Bardzo pożywna, z przesłaniem.

„Kiedy do działania pobudza cię jakiś wielki cel, jakiś niezwykły projekt, twoje myśli zrywają pęta, twój umysł uwalnia się od ograniczeń, twoja świadomość rozszerza się we wszystkie strony, a ty znajdujesz się w nowym, ogromnym i cudownym świecie” – mówił Patańdźali już 2300 lat temu. Te proste słowa stanowią do dziś podstawę wszystkich motywacyjnych praktyk oraz pracy z...

Wayne W. Dyer jest niezwykle popularnym, amerykańskim autorem książek motywacyjnych. Jego pierwsza książka o samodoskonaleniu jest jedną z najlepiej sprzedających się książek wszech czasów. Każda kolejna szybko trafia na półki rzeszy wiernych fanów autora. Nie inaczej dzieje się z jedną z jego najnowszych książek zatytułowaną "Tak miało być".

"Tak miało być" to dla...

• Przeczytane psychologia/energia
  • Chcę kupić
  • Psychologia
  • 2017
  • Swiatopoglad
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tak miało być