Spełnione marzenia. Siła wiary, siła myśli.

Wayne W. Dyer Wydawnictwo: Sensus poradniki
Wishes Fulfilled: Mastering the Art of Manifesting
Olga Kwiecień
Sensus
Wishes Fulfilled: Mastering the Art of Manifesting
poradniki
Olga Kwiecień

"Auto-zmiana" w kogoś lepszego? Hm...

Ciekawa książka... Z przyczyn czysto teoretycznych i opartych na ciekawości... po prostu ciekawa. Zainspirowana (co widać i co trochę się w treści przebija - choć nie zawsze) św. Franciszkiem z Asyżu i mędrcem Lao-tzu. Cóż takiego Wayne W. Dyer "wyciągnął" od wyżej wymienionych, przełożył na swoje rozważania i przedstawił...

Książka Dr Wayne’a W. Dyera przedstawia wizję autora na temat tego jak człowiek, w oparciu o samopoznanie i zmianę nastawienia do siebie i otaczającego świata, może wpłynąć na realizację swoich pragnień i uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Treść książki jak dowiadujemy się już na samym początku w dużej mierze jest inspirowana mentalnymi mentorami pisarza i zawodowych...

Niepozorna okładka, całkiem przystępny tytuł, z całą pewnością zachęcający wszystkich pragnących ziścić swe marzenia.
Zaczynam czytać. Pierwsza strona.
Zgodność ze źródłem swojego bytu. Odczuwam leciutki niepokój. Zaglądam na tylną okładkę. Wayne W. Dyer, mówca, pisarz zajmujący się kwestiami samorozwoju, doktorant. Hm. Wracam do dalszego czytania.

Niestety, nie na...

• Psychologia
  • 2016
  • Nadświadomość
  • Psychologia
  • Przeczytane psychologia/energia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Spełnione marzenia. Siła wiary, siła myśli.