Rozmowy mistrzów o najważniejszych prawach życia

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Co-creating at Its Best: A Conversation Between Master Teach
Kamila Ka-cka

Ta książka jest relacją ze spotkania dwóch Mistrzów. Dr Wayne Dyer zadaje pytania jakie zgromadził podczas 40 lat swojego nauczania o licznych zagadkach i lekcjach, jakie napotykamy w życiu, a odpowiedzi udziela Świadoma Zbiorowość o imieniu Abraham za pośrednictwem Esther Hicks. Jest to pierwsza książka Esther po odejściu jej męża Jerry'ego. To oni pierwsi przekazali całemu światu podstawy Sekretu i opowiedzieli o Prawie Przyciągania. Ponieważ wszyscy musimy obrać własną ścieżkę i codziennie dokonywać ważnych wyborów, zdołasz odkryć metody, dzięki którym zrobisz to bez większych przeszkód i w ten sposób ułatwisz sobie przejście na wyższy poziom poznania. Przywrócisz harmonię w życiu i poczujesz czystą miłość. Poznaj odpowiedzi na najważniejsze pytania.

źródło opisu: http://talizman.pl

źródło okładki: http://talizman.pl