Wspomnienia nieba

Samsara
2016-01-01
2016-01-01
Anna Gąsowska

Prosta, łatwa w odbiorze i w moim odczuciu pełna optymizmu książka.

Dzieci pamiętają poprzednie wcielenia i chętnie dzielą się tym, co wiedzą o Bogu. Niektóre z tych historii mogą być jednak przeoczone przez dorosłych, którzy dziecięce opowieści traktują jak nieszkodliwą fantazję.
Wsłuchaj się w fantastyczne relacje malców, a zobaczysz, że jesteś elementem większego, pięknego planu, który Bóg stworzył po to, byś był szczęśliwy.
BARDZO...

Dzieci widzą,pamiętają dużo więcej.
Pamiętają swoje dawne wcielenia.
To wszystko dlatego,że dziecko ma czysty umysł oraz serce i to co widzi,odczuwa jest dla niego jak najbardziej naturalnym zjawiskiem.
Jak kiedyś żyło: jak wybrało swoich przyszłych rodziców,narodziny,Reinkarnacja jest faktem na domiar niepotrzebnie
usuniętym z wiary katolickiej.Zapominamy po co Tu...

• Ezoteryka
  • Spirituality