Zagadki seksu

The Odd Sex
978-83-60945-49-0
seks,
Pistacia

Uwzględniając źródła pobudzeń seksualnych, większość z nas jest całkiem normalna. Ale dewianci przejawiają upodobania seksualne daleko odbiegające od zwykłych zachowań. Ta książka Cię zafascynuje, zaszokuje, wywoła śmiech, momentami zdegustuje i sprawi, że zwątpisz, iż ktokolwiek może coś takiego robić. Ale zapewniam Cię: ktoś taki... gdzieś... jest. Doktor Stephen Juan, australijski...

Ale zapewniam Cię: ktoś taki... gdzieś... jest.

Doktor Stephen Juan, australijski "Czarnoksiężnik z Krainy Osobliwości", wraca na polski rynek ze swoją trzecią książką z serii "Zagadki ...". I jest ona jeszcze dziwniejsza od poprzednich.
Dewianci zapewne myślą, że to, co ich kręci, jest całkiem normalne. Ale praktycznie wszyscy inni uważają, że jest to co najmniej dziwaczne.
Znasz kogoś, kto ma statuofilię (to ludzie, którzy czerpią przyjemność z obcowania z manekinami i posągami)? A co myślisz o rabdofilach, którzy uwielbiają być chłostani? Są też siderodromofile, których pobudzają tylko pociągi... WSZYSCY NA POKŁAD!!
Pozwólcie dobremu doktorowi Juanowi pokazać sobie ogromną różnorodność istot ludzkich i odkryjcie dziwaczny świat najbardziej niezwykłych seksualnych gustów.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl

Olina | 2013-03-02
Na półkach: Posiadam, Sprzedaż, Przeczytane
Przeczytana: 23 lutego 2013

Książka bardzo mnie zawiodła. Parafilie są opisane pobieżnie, trochę dziwnie wytłumaczone, przykłady jakby na poczekaniu wymyślane. Znudziła mnie w połowie i nawet nie dotarłam do końca. Dobrze że kupiłam na przecenie więc majątku na nią nie wydałam.

godsmaczka | 2014-07-19

Książka zawiera wyczerpujące opisy dewiacji. Naprawdę nigdzie takiego szczegółowego wykazu nie spotkałam, więc warto było ją nabyć a nawet mieć w domu. Jak mało która lektura, ta wiele mnie nauczyła, sporo się dowiedziałam i nierzadko zadziwiłam. Obok teorii zawsze pojawia się praktyka, więc książka interesuje zwykłych czytelników, nie zamęcza stricte naukowymi danymi. Bardzo podoba mi się hipnotyzująca przykuwająca na długo wzrok niestandardowa okładka. Fajny jest układ alfabetyczny, grafika w środku, przejrzystość akapitów i wtrącenia ciekawostek, cytatów. Kompozycja jest przemyślana i ułatwiająca lekturę.

Grabiarz | 2012-12-07
Przeczytana: czerwiec 2009

Przezabawna i niecodzienna lektura! Niesamowite jest to jak dziwne upodobania seksualne potrafią mieć ludzie. Ta książka odkrywa przed czytelnikiem przypadki wielu parafilii, o których zapewne nie mieliśmy pojęcia, serwując przy okazji wiele zabawnych/interesujących/zaskakujących ciekawostek seksualnych znanych nauce. Szczerze polecam, świetne do czytania razem ze swoją drugą połówką :)

JakiMany | 2015-01-26

Świetna książka, trochę niszczy tym co może dawać innym spełnienie seksualne ale w ramach ciekawości warto przeczytać ;D
P.S
nawet się teściom spodobała i w kiblu czytali ;D

vinqa | 2016-11-02
Przeczytana: 2010 rok