Jak dobrze wyglądać nago

Wydawnictwo: Publicat
zdrowie, medycyna

Gok Wan, stylista i guru mody, ulubieniec telewidzów, gwiazda programu Jak dobrze wyglądać nago, udowadnia w tej książce, że możesz prezentować się wspaniale, nie poddając się drakońskiej diecie czy nieprzyjemnym zabiegom kosmetycznym. Przede wszystkim musisz uwierzyć w siebie i polubić swoje ciało. Jak to zrobića Nie kryj się pod obszernymi ciuchami, ubieraj się kobieco i seksownie, dobierz fasony w taki sposób, by uwypuklić swoje zalety, a ukryć wady. Obojętnie, jaką masz figurę: klepsydry, jabłka, gruszki, czy jesteś kobietą drobną czy rubensowską, Gok w dowcipnym i lekkim stylu doradzi Ci, jak dopasować garderobę do Twojego typu sylwetki, jaką wybrać bieliznę i dodatki. Odsłoni przed Tobą tajemnice i sztuczki wytrawnego stylisty, byś mogła olśnić otoczenie swoim wyglądem. A gdy już dobrze poczujesz się w ubraniu, to będziesz swobodna także nago!

Trikster | 2013-06-01
Przeczytana: 22 maja 2013

Nie powinnam się przyznawać, ale nikt nigdy nie sprawił mi tyle komplementów co Gok za pośrednictwem tej książki. Dużym plusem jest fakt, że nie pokazuje on ubrań odpowiednich do różnych sylwetek jak to ma miejsce w większości tego typu poradników, a omawia różne cechy sylwetki po kolei - mamy porady dla Biuściastej Bogini i dla Płaskiej Deski (^^).

sPinacz | 2012-11-12

Okazało się, że moja figura nie pasuje do żadnego opisu ;)

visenna88 | 2014-11-14
Na półkach: MBP Leszno, Przeczytane, 2014
Przeczytana: maj 2014

Gok Wan podzielił tę książkę na kategorie sylwetek i przypisane im style ubierania się, które najlepiej im pasują, dodając notatki odnośnie tego, czego unikać.
Jeżeli jakaś pani jest w stanie określić swoją sylwetkę, niech sięgnie po tę książkę. Teraz. Natychmiast. Niezwłocznie.
Ja nie jestem w stanie mojej określić, wydaje mi się, że łączę w sobie kilka cech, które się wzajemnie wykluczają i w sumie najlepiej, jakbym się przyodziała w stylowy worek po pyrach. Nadto, poczucie stylu na Wyspach jest nieco - NIECO - odmienne niż u nas, na kontynencie, a co za tym idzie - w Polsce. To rzekłszy, muszę wyznać, że z chęcią przeczytałam książkę w całości i że polecam ją choćby przejrzeć w sklepie.

BeataT | 2015-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2015

Na pewno go znacie - przesympatyczny mężczyzna w wypowiedziach odnośnie piękna kobiecego ciała. Program jest świetny książka też dobra ale 35 zł za parę stron tekstu na temat danej sylwetki , no bo poco mi informacje o innych kształtach czytać ;) Jak się skusimy to książka jest na papierze kredowym z ładnymi zdjęciami czyli pięknie i cudownie ale - .... moda zmienną jest ;)

Są też rady jak np dobrać bieliznę i strzelić sobie fote nago ...najmilsze jest to że gość potrafi wydobyć urok w każdej kobiecie, bo każda z nas coś w sobie ma co można podkreślić i wyeksponować :))))

Agnieszka | 2014-02-20
Przeczytana: 25 września 2013

"Potrzebujesz sukienki, która będzie stworzona dla ciebie, a nie odwrotnie"

Książka bogata w cenne rady dotyczące różnych typów sylwetek, sposobów dobierania ubrań, wzbogacona zdjęciami. Cudowne w niej jest to, że autor nie namawia żadnej kobiety do schudnięcia lub przytycia tylko docenia atuty kobiecości w każdym wydaniu. Nie krytykuje, tylko komplementuje. Lektura tej książki zwiększa samoocenę, poprawia samopoczucie, dodaje pewności siebie.

Katrina | 2014-04-14
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2014
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

"Potraktuj tę książkę jako plan stworzenia indywidualnego stylu"

Książka jest ugruntowaniem wiedzy z programu "Jak dobrze wyglądać nago", posiada podstawowe informacje na temat kształtów sylwetek, pielęgnacji ciała i co najważniejsze - doboru bielizny.

Wydaje się, że są to tematy banalne, jednak każda kobieta ma z czymś problem i czytając tą pozycje znajdzie coś przydatnego dla siebie :)

Justyna | 2014-09-08
Przeczytana: 14 grudnia 2013

Poradnik o ubieraniu się jak każdy inny. Kto oglądał programy Goka ten wie czego się spodziewać. Bez większych zaskoczeń.

Nezja | 2013-01-26
Przeczytana: 2010 rok

Książka którą ciężko ocenić, należy do poradników i to nie do końca. Książka zawiera dużo zdjęć, jest napisana w przyjemny sposób. Czytając Goka mamy wrażenie jakby pisał książkę adresując ją dokładnie do czytelniczki tej jednej jedynej nie do całego grona kobiet. Jak już wcześniej jedna z czytelniczek wspomniała, ja również nie znalazłam w niej odpowiednika swojej figury.

Paula | 2011-09-29
Przeczytana: 2010 rok

Można przejrzeć, przeczytać interesujący fragment i odłożyć na półkę...

Katarzyna | 2011-04-22
Przeczytana: luty 2011

Mozna sobie poogladać, wartość merytoryczna średnia.