Franklin mówi "przepraszam"

Cykl: Franklin
Wydawnictwo: Debit
Franklin says sorry
GORMITI

ścisłą adaptację książkową wersji telewizyjnej napisała Sharon Jennings (BN) Seria opowieści o Franklinie obejmująca książeczki oparte na odcinkach popularnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego rodzina i koledzy, w pełni pozostają sobą, zmienia się tylko nieco szata ilustracyjna, nawiązując do konwencji telewizyjnej kreskówki. Przygody, rozterki i zadziwiające...

ścisłą adaptację książkową wersji telewizyjnej napisała Sharon Jennings (BN)

Seria opowieści o Franklinie obejmująca książeczki oparte na odcinkach popularnej serii filmów animowanych, emitowanych w telewizji. Bohater, jego rodzina i koledzy, w pełni pozostają sobą, zmienia się tylko nieco szata ilustracyjna, nawiązując do konwencji telewizyjnej kreskówki. Przygody, rozterki i zadziwiające pomysły głównego bohatera zachowują zatem dobrze znany czytelnikom styl, nieodmiennie wywołując sympatię małych odbiorców i uśmiech dorosłych.

źródło opisu: Wydawnictwo Debit, 2007

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-debit.pl/offer,list,83,47,f...»

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

Seria księżek to naprawde dobra sprawa dla dzieci od 3do 6 lat uczy je w latwy i zabawny sposub rużnych pozytecznych żeczy.np słuhać się rodzicow,dbać o cudze żeczy,że trzeba zawsze znalezione żeczy(naprzykłat piłke albo aparat)jeśli nienależę do coeboe oddac włascicielowi do kturego należę

Angelika Cyranek | 2011-04-18
Przeczytana: 31 stycznia 2006

Przez tą książkę można wytłumaczyć dziecku jak ważne jest dochowanie tajemnicy i mówienie PRZEPRASZAM

książek: 1921
Dominika | 2016-10-14