Nowe zasady marketingu i PR

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Inne wydania

W dzisiejszym zglobalizowanym świecie, w którym ludzie komunikują się ze sobą przede wszystkim za pomocą internetu, tradycyjnie pojmowane marketing i public relations są już nieskuteczne. Organizacje od korporacji transnarodowych po stowarzyszenia charytatywne chcąc odnieść sukces, muszą kontaktować się z klientem przez sieć. Autor, który sam odniósł sukces dzięki znajomości nowych zasad gry , przedstawia fascynujące przypadki organizacji i osób potrafiących odnaleźć się w tym wirtualnym

laewma | 2013-12-19
Przeczytana: 18 grudnia 2013

Bardzo pomocna książka. Napisana w jasny i przejrzysty sposób. Mnogość przykładów jak zastosować daną metodę.

Jacek Lipski | 2011-02-10
Na półkach: Ulubione, Przeczytane