Tajna wiedza zakazanych związków, stowarzyszeń i kultów

Wydawnictwo: Bellona
Secret societies : Gardiner’s forbidden knowledge : revelations about the Freemasons, Templars, Illuminati, Nazis, and the serpent cults
hunter

Obok historii "oficjalnej" istnieje również tajny jej nurt, którego siłą sprawczą są związki i stowarzyszenia. Należy do nich wolnomularstwo, ale także następcy zakonu templariuszy, ..

Borsuk | 2015-05-29

Książka bardzo fajna aczkolwiek potrzeba dość rozległej wiedzy aby się w nią wczytać. Poruszana jest tu głównie tematyka kultu węża i w związku z tym autor bardzo często odnosi się do własnej książki "The Serpent Grail" co daje trochę odczucie jakby promował ją zarazem. Ogólnie polecam każdemu zainteresowanemu tematyką starożytnych kultur, etymologią, a także dziejami tajnych stowarzyszeń.

Burczybas | 2015-03-12
Przeczytana: 12 marca 2015

Dowiedziałem się paru nowych rzeczy, jednak natłok bełkotu i bzdur jest zbyt duży.

Prezes | 2016-07-10
Alustriel | 2016-04-25