Trudne powroty

Tłumaczenie: Anna Sosnowska
Wydawnictwo: Amber
The Secret Sisters
Wanda

Ustabilizowane życie Christy McKenny, wziętej stylistki wielkiego nowojorskiego magazynu mody, burzy rozpaczliwe wołanie o pomoc. Jej młodsza siostra, światowej sławy modelka, ma poważne kłopoty. Christy chce się z nią spotkać, ale dziewczyna znika bez śladu. Wraz z przystojnym archeologiem Christy wyrusza więc na niebezpieczne poszukiwania zaginionej siostry i... bezcennych dzieł sztuki.

betulek | 2016-04-26

Historia damsko-męska banalna, ale polecam dziewczynom zainteresowanym etnografią, zwłaszcza kulturą Indian. Ogólnie mam wrażenie, że autorka miała zamiar opublikować jakąś pracę właśnie z tego tematu, a żeby zarobić na niej jakieś pieniądze przerobiła ją (niechętnie i niedbale) na romans w stylu Danielle S.

nietoperzyca | 2016-09-15
Na półkach: Przeczytane, 2010