Ostatnia podróż Sindbada Żeglarza

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
The Last Voyage of Somebody the Sailor
powieść,
hunter

Opowieść o współczesnym amerykańskim dziennikarzu, który tak bardzo chciał przekraczać wszelkie granice, tak wytrwale dążył do poznania niepoznawalnego, że w końcu cudownym sposobem przeniósł się w świat "Tysiąca i jednej nocy". Po niesamowitych perypetiach dotarł do pałacu Sindbada Żeglarza, który zaczął raczyć go opowieściami. Nieoczekiwanie owe historie poczęły się splatać z życiem i przygodami jego gościa.

źródło opisu: Zysk i S-ka, 1999

źródło okładki: www.conrada11.pl