Psychoterapia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Literatura". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Scriptorium
tolek

Powieść fascynująca, pełną młodzieńczego (urokliwego!) chaosu, "gonitwy myśli" (i przeżyć), ukazująca "splątanie emocjonalne" bohaterki, walczącej z okrutnym (a przy tym życzliwym, o dziwo!) światem. A czasami wcale nie walczącej, tylko poddającej się losowi... To powieść napisana potoczyście, wzbogacona - bo to rzeczywiście "wzbogacenie" (...) - soczystym językiem, narracyjnie niezwykle interesująco pomyślana. Chciałoby się czytać więcej takich debiutów literackich, stąd też ta właśnie powieść inauguruje (...) serię wydawniczą "Współczesna proza"... Ta powieść zasługuje na to, żeby "otwierać"... Otwiera cykl utworów debiutantów, chcących podejmować dyskusję o współczesnej rzeczywistości, o perspektywach i oczekiwaniach (lub odwrotnie) ludzi "wkraczających" w dorosłość, którzy mają coś istotnego do powiedzenia światu. Warto tę powieść wziąć do ręki - potem się tylko czyta i czyta i czyta... Jeśli ktoś chciałby się od niej oderwać - nie ma szans. Wciąga i trzeba ją skończyć.

źródło opisu: www.scriptorium.net.pl

źródło okładki: www.scriptorium.net.pl