Dysydent w państwie POPiS

Wydawnictwo: Fundacja Świętego Benedykta
978-83-61374-69-5
marek, jurek, po, pis, dysydent, polityka
Bartosz

Książka ta to pierwsza próba prezentacji jednej z najbardziej wyrazistych postaci polskiej polityki. Do niedawna Marszałka Sejmu; przez dwa lata drugiej osoby w Państwie. Książka Marka Jurka to trzy w jednym. Przede wszystkim bardzo żywa i zadziorna rozmowa dziennikarzy, którzy pytają o wszystko co związane jest z jego poglądami i działalnością. Drugą część to osobisty dziennik Marszałka z...

Drugą część to osobisty dziennik Marszałka z okresu prac sejmowych nad zmianami w konstytucji. Ukazuje on nieznane kulisy politycznych walk aż po dramatyczne głosowania i rezygnację bohatera książki z urzędu Marszałka. Dopełnieniem książki, niezwykle atrakcyjnym, jest wybór z bloga, w którym autor toczy regularnie swój barwny, wielowątkowy dialog ze światem. Znakomita książka nie tylko o polityku i nie tylko o polityce.

źródło okładki: www.merlin.pl

| 2016-01-10