Zabójcza ciekawość

Tłumaczenie: Anna Karina Kosek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kryminał z Aniołem, Siostry na tropie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
Death On a Deadline
978-83-7569-158-0
morderstwo, zabójca
Dorota_1988

W cichym i spokojnym Lake View czas płynie powoli utartym rytmem. Jednak sennym miastem już wkrótce wstrząśnie brutalne morderstwo. Komu naraził się redaktor naczelnej gazety? Głównym podejrzanym zostaje bratanek Jenny Stafford. Działania policji niewiele wyjaśniają. Dlatego Jenna postanawia przeprowadzić własne śledztwo i dowiedzieć się, kto i dlaczego zabił. Wkrótce w miasteczku dochodzi do...

Głównym podejrzanym zostaje bratanek Jenny Stafford. Działania policji niewiele wyjaśniają. Dlatego Jenna postanawia przeprowadzić własne śledztwo i dowiedzieć się, kto i dlaczego zabił. Wkrótce w miasteczku dochodzi do kolejnych dziwnych wydarzeń...

sev | 2014-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2014

Nie jest to moze jakis wybitny kryminal, ale miejscami jednak wciagajacy, a przekonuje mnie do niego przede wszystkim faktycznie zblizony do mojego swiat wartosci w nim prezentowany. Czytam i nie musze oburzac sie na postepowanie czy poglady glownych bohaterow, na naturalistyczne opisy makabryczbych zbrodni, dewiacyjnych pragnien roznych dziwnych osob czy ich łożkowych podbojow. Rozwiazanie zagadki nieco naciagane, glupota glownej boh. irytujaca, ale z drugiej strony zakonczenie nie ocieka lukrem, swiat pzredstawiony powiesci ma raczej slodko-gorzki, wiec chyba zblizony do rzeczywistego, smak. Po druga ksiazke z serii zamierzam siegnac z powodu opisanych pzrzeze mnie wartosci. Fajnie, jak w lit. pop. spotykam pozytywne, ale nienahalne, odniesienia do mojego - chrzescijanskiego - Boga!
Ciekawostka - ksiazke nabylam w przyparafalnym sklepiku;)

zetgosia | 2014-04-22
Przeczytana: 22 kwietnia 2014

Książka napisana lekkim, zabawnym językiem - książkę czyta się szybko i przyjemnie.

dasza | 2012-06-19
Przeczytana: 11 czerwca 2012

Typowa amerykańska historyjka, która kończy się happy endem. Dobra na urlop lub do pociągu, nie wymaga od nas pracy umysłowej ;)

ant_07 | 2016-10-06
fotoviderek | 2015-12-30