Prawo wyboru

Wydawnictwo: Amber
Final option
powieść
hunter

Młoda prawniczka Kate Millholland jedzie na umówione spotkanie z klientem, Bartem Hexterem, rekinem chicagowskiej giełdy towarowej. Nie wierzy własnym oczom, gdy w limuzynie stojącej przed willą znajduje jego zwłoki. Nieoczekiwanie policja zaczyna podejrzewać Kate o zamordowanie Hextera. Okazuje się, że prawniczka jest bardziej uwikłana w ciemne interesy Barta, niż mogłaby przypuszczać. Podejmuje więc prywatne śledztwo – musi odnaleźć zabójcę i udowodnić swoją niewinność. Jednak szybko uświadamia sobie, że może stać się następną ofiarą bezwzględnego mordercy.

książek: 1920
Vinga | 2016-11-26