Zabójcza reakcja

Tłumaczenie: Maciejka Mazan
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kate Millholland". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Hartzmark Gini
83-7169-862-3
powieść, sensacja, zbrodnia
hunter

Śmierć przyjaciela jest dla młodej prawniczki, Kate Millholland, prawdziwym szokiem. Danny Wohl był szefem działu prawnego wielkiego koncernu farmaceutycznego. Policja podejrzewa morderstwo, ale nie potrafi wskazać motywu ani ustalić przyczyny zgonu. Mieszkanie zmarłego wygląda jak pole po bitwie, ale na ciele mężczyzny nie ma śladu obrażeń. Kate postanawia sama rozwikłać zagadkę. Ta decyzja może kosztować ją życie…

adam24 | 2011-10-14
Przeczytana: 13 października 2011

Książkę czyta się przyjemnie, jednak koniec rozczarowuje. Odniosłem wrażenie jakby autorce zabrakło pomysłu lub pisała je w pospiechu, bo cała sprawa jest rozwiązana bez żadnego punktu kulminacyjnego dosłownie na 3 stronach.

Vinga | 2016-11-22
Na półkach: Przeczytane, 2002