Kresy. Historia, wspomnienia, literatura, sanktuaria, błogosławieni i święci

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasza historia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: eSPe
978-83-7482-369-2
Kresy, historia, wspomnienia, religia
Łukasz Kuć

Kresy Wschodnie zajmują szczególne miejsce w naszej historii, kulturze, pamięci i sercach - równie szczególna jest książka pt.Kresy". Przybliża ona historię tych terenów. Zabiera w sentymentalną podróż po kresowych sanktuariach, przypomina odmawiane w przełomowych, doniosłych i nierzadko tragicznych chwilach modlitwy, które zanosili mieszkańcy dawnej Polski. Przejmujące są wspomnienia osób, których dotknęły represje sowieckie. Całość dopełniają liczne fotografie.

Marzena | 2013-12-29
Ania Bigos | 2017-02-28