Nowy gatunek

The New Breed
9788373019805
powieść,
hunter

Od tropikalnych dżungli Wietnamu po ogarnięte walką tereny afrykańskiego Konga amerykańscy żołnierze stawiają czoło wyzwaniom nowej wojny, zupełnie innej niż ta, do której przywykł świat. Taka wojna wymaga też nowych ludzi. Jednak odwaga, poświęcenie i doskonałe wyszkolenie żołnierzy są już tradycją Ameryki. A uczyli się, i nadal uczą, od mistrzów sztuki wojennej: Lowella, Feltera, Bellmona. Jak ich ojcowie i dziadkowie, w obliczu wielkich wyzwań okazują męstwo i nieugiętość. To zupełnie nowy gatunek wojowników.

źródło opisu: [ Rebis 2010]

źródło okładki: www.empik.com

rad | 2014-03-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 27 marca 2014

Zmęczona. I jak narazie, najgorsza część z cyklu. Chyba autorowi zbrakło pomysłuw. W porównaniu do poprzednich części, czysta żenada.

Mefiozos | 2016-06-20
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane