Szkocka intryga

Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Prorocy z Grampian". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Lucky
Scot and I
978-83-601-7711-2
romans
Wanda

Szkocka intryga to nowa, porywająca powieść Elizabeth Thornton, w której skomplikowana intryga miesza się z namiętnością. Agent Tajnych Służb Jej Królewskiej Mości, Aleks Hepburn, często posługuje się w swoich misjach odziedziczonym po przodkach darem jasnowidzenia. Tym razem ma zapobiec zamachowi na życie Jej Wysokości Królowej Wiktorii. Jego plany próbuje pokrzyżować tajemnicza, jasnowłosa dama. Mahri Scot jest kurierem tajnej organizacji antyrojalistów, której Aleks poprzysiągł zemstę. Włada nożem i pistoletem jak mężczyzna, a w chłopięcym przebraniu staje się praktycznie niewidzialna. Nigdy dotąd nie spotkała nikogo, kto potrafiłby ją przechytrzyć, prześcignąć lub wymanewrowac. Gdy Aleks rusza jej śladem, próbuje schronić się w górach Szkocji. Tam odkrywa, że czasami kapitulacja jest najsłodszym, ale i najbardziej niebezpiecznym rodzajem zemsty.

Claire | 2013-05-03
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Romanse
Przeczytana: sierpień 2012

Ogólnie nie czytam romansów ale ta książka w ręce wpadła mi przypadkowo w wakacje. Zaczęłam ją czytać.Wiadomo początek nudny ale z każdym rozdziałem akcja rozkręcała się a ja z napięciem śledziłam losy bohaterów i rodzące się pomiędzy Alexem a Mahri uczucie. Spisek i intryga, zbrodnia i oskarżenia. Tak tą książkę zdecydowanie można dodać do ulubionych. Akcja jest wartka i nie sposób się nudzić.Jedyne co można robić to czytać i pod żadnym pozorem jej nie odkładać. Nadany książce klimat ma coś w sobie z agenta 007. :)

emerytka19 | 2016-12-01
Ziraelka | 2016-07-14