Anons

Strangers at dawn
83-7157-512-2
romans
Wanda

Max Worth, właściciel poczytnej gazety, z uwagą śledzi proces dziedziczki wielkiego majątku, Sary Carstairs, oskarżonej o zabicie męża siostry, z którym miała romans. Choć wyrok jest uniewinniający, Max nie ma wątpliwości, że to ona zamordowała kochanka. Bohater musi jednak wybierać między zawodową pasją a rodzącym się uczuciem.

tajemna | 2014-09-09

[Opinia ta, to wyłącznie moje subiektywne odczucia i wnioski w odniesieniu do moich subiektywnych gustów i upodobań ;) Uwaga - spoilery!]

Tę książkę zaczęłam czytać po lekturze "Dżentelemena nie w każdym calu" Putney i pomyślałam, że będzie ciężko. Mało które książki dorównują putneyowskim, więc zaczęłam czytać Anons z nastawieniem "o ile gorsza będzie od poprzedniej".
Cieszyłam się, że to historyk, jednak o Thornthon mało wiedziałam, chyba nie czytałam wcześniej nic jej autorstwa.

Bardzo się zdziwiłam. Bardzo pozytywnie się zdziwiłam! Bo książka jest bardzo fajna, z tajemnicami i ciekawymi bohaterami.
Jedna rzecz mogła być lepsza. Mianowicie sceny łóżkowe. Były, ale krótkie, po łebkach i mało płomienne. A ja lubię płomienie. ;) Troszkę więcej czułości pomiędzy bohaterami również byłoby mile widziane.
Właściwie nie wiem co napisać o niej, bo zwykle mam wiele do powiedzenia, narzekając na mnóstwo rzeczy. Tym razem nie mam na co zbytnio narzekać.

Anons to historia kobiety z...

Wera | 2013-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

Książka bardzo mi się podobała. Ciekawa fabuła. Zaskakujący finał. Jedynym minusem, było w pewnym momencie zwolnienie akcji. Ale książke polecam.:)

Alix | 2017-01-05
myfascinatingbooks | 2017-01-04