Ucieczka

Tłumaczenie: Małgorzata Stefaniuk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Men from Special Branch". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
The perfect princess
83-7157-556-4
romans
Wanda

Lady Rosamunda Devere to wspaniała partia dla księcia, ani londyńskie gazety, ani członkowie angielskiej arystokracji nie mają co do tego wątpliwości. Wszyscy widzą w niej idealną księżnę, tylko ona nie potrafi wyobrazić sobie siebie w tej roli. Bo czy prawdziwa księżna odwiedziłaby w londyńskim więzieniu - ot tak, dla kaprysu - nieznanego jej mordercę, skazanego na stryczek? I czy pomogłaby mu w ucieczce, nawet jeśli zrobiłaby to z własnej woli?

moniaL | 2016-07-01
Ewelina | 2016-04-14